O MNIE

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i że możemy się spotkać.

Kim jestem?

Zwykłą i niezwykłą kobietą, mamą.
Zawodowo: pracowałam jako aktorka, dziennikarka, autorka, reżyser. Napisałam kilka scenariuszy sztuk teatralnych dla dzieci. Stworzyłam własny teatr i zagrałam w nim ponad pięć tysięcy spektakli. Przez kilka lat byłam menadżerką mojego syna. Stworzyłam markę odzieżową. Wybudowałam dom. I spełniłam wiele swoich marzeń

Dlaczego postanowiłam pisać?

Bo chcę dzielić się tym, co dla mnie ważne.
Bo dużo w życiu przeszłam, i dałam radę. Bo rozmawiając z ludźmi, zobaczyłam, że moje życiowe doświadczenia czasem przydają się innym, podnoszą, dodają siły, nadziei i inspirują. Bo kocham ludzi i udało mi się pokochać siebie, choć były momenty w życiu, że wydawało się to trudne.
A może było odwrotnie: musiałam pokochać siebie, żeby prawdziwie kochać ludzi.

Chcę mówić o tym, z czym się zmagam, ale głównie o tym, co daje mi siłę.
I chcę przekonać Cię, że prawdziwa siła nie pochodzi ze świata,
z zewnętrznych sukcesów,  ludzkich słów, tytułów naukowych, ale ze środka, z wnętrza. I jest wynikiem współpracy z Bogiem. Ale najpierw musi być prawdziwe Tak na wspólną drogę. Wtedy, razem można wszystko. A słowa „ Wszystko mogę, w Tym, który mnie umacnia” nabierają mocy sprawczej.

I nawet jeśli jesteś daleko od myślenia językiem wiary, opowiem Ci o moim doświadczeniu drogi, najprościej i najszczerzej jak potrafię. Taki duchowy lifestyle. Bo wiara to styl życia, utarło się, że niemodny, a dla mnie najbardziej fascynujący.  Bo trzeba połączyć miłość do dwóch światów. Do tego co tu, i do tego co tam. Jak to zrobić? A właściwie, jak to robić każdego dnia, jak zachować balans, jak odnaleźć radość, pokój, i odkrywać zapach nieba tu gdzie jestem, i jak się nim delektować…  O tym chcę opowiadać.

Chcę też mówić o moich pasjach, oraz motywować do dobrej zmiany.
Chcę pokazać jak patrzeć na świat pozytywnie, jak szukać dobrych rzeczy i nie wkręcać się w te niepotrzebne.

I o tym, że mamy wszystko co potrzeba do tego, by być szczęśliwi.
Bo Bóg stworzył nas najpiękniej jak potrafił, zadbał o nasze talenty,
i wyposażył we wszystko co potrzebne.
Trzeba tylko chcieć z tego skorzystać.

FOLLOW ME

   

(Łączna liczba odwiedzin 10 717 , odwiedzin dzisiaj 2 )